| Onut_Dumitriu_1997_IJmA a întrebat:

Asi vrea sa îmi spui cum sa creiez un sait de muzica si care sa aiba chat, exemplu: bluewap.ro

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Pai majoritatea costa bani dar iti pot recomanda ceva gratis cu ar fi yola dar nu sunt sigur ca poti sa faci chat...dar incerca bafta...

| Onut_Dumitriu_1997_IJmA explică (pentru ChrissD):

Pai am cont pe cpanel.serversfee si nu stiu sa îmi transform saitul în asa ceva

3 răspunsuri:
| AnghelCatrii a răspuns:

1) Invata sa scrii
2) Costa ceva pentru ati face un site de muzica CU CHAT!
3) Iti poti face un site de muzica dar fara bani nu poti avea chat! Bafta!

| Onut_Dumitriu_1997_IJmA explică:

Pai am cont pe cpanel.serversfree si nu stiu cum sa îl fac în genul asta