| deny a întrebat:

Cum se numeste filmul acela in care un om a murit din cauza unui acident si a devenit un caine pe nume fluk si a avut fel de fel de peripetii pana a devenit batran si a ajuns in orasul copilului si sotiei lui si s-a dus la sccoala si la vazut pe copilul lui si acesta la luat acasa dar.sotia sia gasit un iubit care era dusmanul lui de moarte si a sarit pe el sal muste si la dat pe fluck afara si nu mai stiu ce s-a intamplat si intr-un final cainele a fugit si sotiea il cauta si la gasit asezat pe piatra funerara in care era sotul adica trupul cainelui

stiti cum se cheama filmul?
dau fundoaie

Răspuns Câştigător
| BOGDAN a răspuns:

Fluke, O Minune De Catel asa se numeste... big grinbig grinbig grin: vreau funtaa

9 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Fluke se numeste filmul, chiar asa. Iar in romana "Fluke, o minune de catel"

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| BOGDAN a răspuns:

Am fost pe aproape oricum daca, cauti pe google cum am scris eu iti da rezultatul corect deci merit fundiita

| JuStKid a răspuns:

Sincer pentru filmul asta meriti u funda:) Se numeste Fluke ( O minunatie de catel ) Si il poti vedea aici Http://movies.dailytips.info e primul film este superb! mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu filmul e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da nu-i film e si po veste laughing eu o merit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluke o minune de catel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluke - o minune de catel

| MsGringer a răspuns:

Il stiu si eu. da` nu stiu cum se numestelaughing