| Polistfever a întrebat:

Cum te poti angaja in domeniul pompelor funebre, care sunt locurile de munca si salariile in acest domeniu

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urmaresti anunturile din ziare sau intrebi direct la Compania de pompe funebre.
Salariul este mic din pacate, fiindca nu-i munca calificata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la firma de pompe funebre si intrebi daca angajeaza.

| rapandula a răspuns:

Sinistru fetis ai...

| Polistfever explică (pentru rapandula):

Eram sigur ca o sa apar dinastia ca tine. Nu raspunde daca nu ai nimic de zis!

| RobertMoon a răspuns:

Am vazut acum cateva saptamani un anunt legat de angajare la pompe funebre, cautau sofer de dric care sa care mortul, iar salariul era foarte bun zic eu: in jur de 3000 lei bani in mana, iar in rest nu stiu ce locuri de munca ar mai fii... banuiesc ca florar sau montator de sicrie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Locurile de muncă sunt la firmele de pompe funebre. Acolo te adresezi pentru angajare.