| Draghicieladenisa a întrebat:

Cum traduc si eu cat de cat acceptabil pentru un CV in limba engleza?

Experienta Profesionala :
• Septembrie 2002 - Octombrie 2005
Inginer Chimist- Sectia Clorosodice - S. C. OLTCHIM S. A., Ramnicu Valcea
• Octombrie 2005- Martie 2007
Sef Instalatie Hala Uscare, Comprimare - S. C. OLTCHIM S. A., Ramnicu Valcea
• Martie 2007- Aprilie 2010
Adjunct Sef Sectie Tehnolog - S. C. OLTCHIM S. A., Ramnicu Valcea
• Aprilie 2010 – Prezent
Dispecer Productie Combinat Chimic - S. C. OLTCHIM S. A., Ramnicu Valcea

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Professional Experience: • September 2002 - October 2005 Department of Chemical Engineering, chlorine - OLTCHIM SA, Ramnicu Valcea • October 2005 - March 2007 Leader Drying Plant Hall, Compress - OLTCHIM SA, Ramnicu Valcea • March 2007 - April 2010 Deputy Chief Technologist part - OLTCHIM SA, Ramnicu Valcea • April 2010 - Present Combined Chemical Production Dispatch - OLTCHIM SA, Ramnicu Valcea
Poate nu dai funda ca ne suparam happy daca maai nevoie ia id meu iuli_yo1

1 răspuns:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Professional Experience:

• September 2002 - October 2005

Department of Chemical Engineer-chlorine - S. C. OLTCHIM S. A., Ramnicu Valcea

• October 2005 - March 2007

Leader Drying Plant Hall, Compress - S. C. OLTCHIM S. A., Ramnicu Valcea

• March 2007 - April 2010

Deputy Chief of Technology - S. C. OLTCHIM S. A., Ramnicu Valcea

• April 2010 - Present

Combined Chemical Production Dispatch - S. C. OLTCHIM S. A., Ramnicu Valcea