| SadBoyForever a întrebat:

Oltchim Ramnicu Valcea - Gyor 35-31 :X:X:X:X:X:X:X:X
Sunt fetele calificate in finala?
Eu zic ca da :X:X:X:X::X:X! Forzza Oltchim! Bafta in retur :X:X:X:X:X:X:X:X:X!

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Trebuie sa fim optimisti si sa speram ca Oltchim v-a reusi sa apere acest avantaj de 4 goluri si la gyor peste o saptamana. Forzza Oltchim!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa speram ca se vor califica, desi niciodata nu se stie. Au facut 15 minute senzationale la inceputul reprizei a doua, pacat ca in prima repriza au jucat slab iar in celelalte 15 minute din repriza a doua doar bine. Sa ai dreptate si numai bine!

Răspuns utilizator avertizat