| elaventurero a întrebat:

Cunoasteti ceva site-uri /platforme cu diverse cursuri care se pot face in Bucuresti in urma carora sa te si poti angaja. Sau intership-uri unde sa te invete de la 0 si sa nu dureze eventual 3ani cat o facultate sad.
Recomandati ceva anume? M-ar interesa in special in domeniile : fotografie, teatru,steward, turism,geografie, limbi straine si nu numai.
Dau fundita la raspunsul inteligent. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"cursuri care se pot face ...in urma carora sa te si poti angaja"

nimeni (și mai ales in domeniile indicate de tine) nu-ți garantează angajarea dacă termini un curs sau altul. Dar tu fă totae cursurile despre care crezi că te ajută în viitor. Nu strică să știi ceva in plus!