| Mrlove a întrebat:

Dati-mi si mie niste sugestii cu facultati din Bucuresti pe baza de dosar Am media 6.56 la bac as prefera ceva spre turism limbi straine dar nu am gasit ceva concret chiar am nevoie de ajutor o facultate buna, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Blue16 a răspuns:

Hmm. pai ai putea sa te duci la Geografia turismului, dar este cu admitere-grila. Dupa parerea mea nu este foarte greu, mai ales fiind si grila.
La limbi straine se da admitere din doua limbi straine.
Pe baza de dosar ai putea sa te duci la Resurse umane happy sau. sa intri la locuri cu plata.