| anonim_4396 a întrebat:

Daca am lucrat ca si casier intr-un supermarket pot spune ca experienta in customer service?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

"Customer service" este o activitate care presupune consilierea, informarea, rezolvarea plangerilor clientilor unei firme si multe altele care au drept scop satisfacerea nevoilor si cerintelor respectivilor clienti. Practic, fiind o activitate de acordare de asistenta de specialitate aceasta nu are nicio legatura cu activitatea de casier intr-un supermarket! Asadar, nu ai experienta in pozitia de customer service!