| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa va mutati in alt oras, pe care l-ati alege? (din Romania) De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as vrea in bucurestibig grin.
De ce? Sti tu big grin

41 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Timisoara pentru ca este in judetul meu si bucuresti pentru ca este capitala tariibig grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să rămân în continuare în orășelul meu liniștit, Pitești.
Pa, pa.

| Gipsy a răspuns:

Pai na`s vrea sa ma mut in ruptul capului.sad
Dar daca e necesar.In Bucuresti.Pentru ca are multe malllll`uri love struck

| BingBang :D a răspuns:

Constanta, deoarece este o statiune frumoasa, adica marea si multe altele si Bucuresti. nu stiu de ce dar imi placebig grin

| wormy a răspuns:

Nu m'as muta din oras nici daca ar vrea ai mei. Unde te distrezi cel mai bine(si vara si iarna) daca nu la marelaughing?

| no name_5407 a răspuns:

Clujul sau sibiul.pentru ca: amandoua sunt foarte curate, nu exista asa multa aglomeratie, sunt f ingrjite, obictive turistice multe si cred ca cel mai important lucru e ca sigur nu te plictisesti in ele, mereu ai ceva de facut

| Spintecatorul a răspuns:

Bucuresti.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sibiul fiindca este cel mai frumos oras dintre cele vazute de mine in Romania

| Locre a răspuns:

Piatra Neamt si Cluj pentru ca sunt niste orase frumoase si deosebite, curate, linistite si am ce vizita.

| Luori a răspuns:

Doar daca as fi sa ma mut, as alege Piatra Neamt; pentru ca este cat se poate de curat, aer curat, munte day dreaming si destul de frumos.
Acolo oamenii poate chiar se ajuta unii pe altii.

| shortcake a răspuns:

Timisoara sau Sibiu. Pur si simplu au ceva aparte happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

thinking Cred ca in Timisoara pentru ca am auzit ca este un oras f frumos, dar parca totusi nu ma lasa inima sa plec de aici adica din Brasov :X e prea fain.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucuresti, pentru ca acolo sunt baieti bunismug laughing, glumesc, pai sincer, as ramane aici, pentru ca m-am obisnuit aici si mi-ar fi destul de greu sa ma acomodez in alta parte...plus ca intentionez sa plec din Romania in viitor si chiar nu i-as gasi rostu mutariiwinking. Tu?batting eyelashes

| Marii a răspuns:

Nu m-as muta, imi place-n Constanta. happy

| Yuuki_5557 a răspuns:

Constanta...love struck marea

| zanesiprintese a răspuns:

As alege Timisoara(ca sa plec din Bucuresti)

| Annitu a răspuns:

Reşiţabig grin

| User a răspuns:

Băicoi laughing

| MidnightLady a răspuns:

As merge la mare la Constanta. Si daca ar trebui sa ma mut din nou, as reveni la Sibiu. Si uite asa as face dus-intors intre cele doua orase.hee hee

| Razvan a răspuns:

Eu m-as muta in Brasov. M-am indragostit pur si simplu de orasul ala.Ca sa nu mai zic de muntii aia pur si simplu minunatihee hee
Parca si oamenii sunt mai calmi, nu ca olteniioh go on

| Rapperiţa a răspuns:

Bucuresti love struck

| andrei12mj a răspuns:

In diferite locuri de exemplu mas muta in bucuresti pentru ca e f frumos si as si ramana in Buftea unde stau u pentru ca aici sunt studiourile media pro si e ff frumos in costinesti pentru ke la plaja si inj multe orase...winkingeu vreau sa locuiesc intr-un cort laughing pentru ca mas muta in orice oras vreau!rolling on the floor

| LCD a răspuns:

Timisoara!
pentru ca imi place foarte mult, din toate punctele de vedere
Incepand cu invatamantul, locuri de vizitat, magazine, orasul in sine, ai ce sa faci, nu te plictisesti, doctori etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ katya, si eu tot Bucurestiul l-as alege (de fapt am ales deja, chiar ma voi muta) pentru ca e mare si aglomerat si mie asta imi place. Partea proasta e ca o sa stau mult in trafic

| justme_4288 a răspuns:

In Bucuresti, doar pentru ca e capitala tarii. Dar nu as pleca din Cluj.

| Silvia a răspuns:

Nu mi-ar placea sa plec din Constanta... e frumos aicihappy.

| Flav a răspuns:

Cluj, Brasov sau Sibiu. Fiindca imi plac oamenii de acolo.

| Malvina24 a răspuns:

Imi place la mine in oras nu m-as muta dar daca as putea totusi s-o fac cred ca m-as muta in Timisoara! Daca ar fi sa aleg o alta tara as alege Franta!

| cristianpopa a răspuns:

Iasi. Pentru fetele frumoase si oamenii comunicativi. A, da, deja sunt la Iasi. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As alege Costanta pentru ca nuo sa platesti pentru cazare si nu va trebuii sa mai da bani pentru mancare