| Mjdolhfi a întrebat:

Daca ar trebui sa va mutati in alt oras din Romania, care ar fi acela?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât este în țara mea, nu am preferință, tot între ai mei sunt!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Brasov sau Iasi.Desi as sta si cu ai mei pentru ca vor fi in varsta si din pacate sunt singurul lor copilsad

Elianna
| Elianna a răspuns:

Timisoara.

| TeoPT a răspuns:

Brasov, Rm. Valcea, Piatra Neamt, Deva...

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Avem o tara frumoasa si cred ca oriunde in tara este un loc frumos unde sa locuiesti, dar spre regretul romanilor, majoritatea oraselor, care odinioara erau populate, acum sunt niste orase fantoma din cauza ca s-a distrus intreaga industrie. Majoritatea tinerilor au luat calea strainatatii sau s-au indreptat spre orase mari care au oarece industrie si nevoie de mana de lucru. Eu locuiesc in Bucuresti, fiind a treia generatie in capitala, si sincer, cred ca am in sange nebunia acestui oras, dar n-as sta pe ganduri sa ma mut intr-o zona limitrofa capitalei, intr-o casa facuta asa cum mi-as dori. Tanjesc dupa liniste si pamant cu iarba si flori, un coltisor in care sa-mi traiesc batranetile alaturi de nepoti.

| IrinaAndreea a răspuns:

In Iasi vreau sa ma mut dupa ce termin facultatea. :X (Acum stau in Husi, la 100 km de Iasi). Daca ar trebui sa aleg un oras mai departe, as vrea cu siguranta in Constanta, pentru a fi aproape de mare mereu.

| Christina a răspuns:

Cluj love struck, R.Valcea sau Sibiu happy

| ancutsa410 a răspuns:

Brasov

| amanda33 a răspuns:

Daca mi-as lua iubitul, gasca mea, gasca lui, familia si rudele cu mine, cu siguranta RAMNICU VALCEA love struck

| Rioko a răspuns:

Suceavahee hee sau Piatra Neamt sau Oradea (am fost in toate trei dar cel mai mult mi-a placut la Oradea si Suceava.tongue.)
tu?

| AdrianaINNA a răspuns:

Sibiu

| Chronicles a răspuns:

Atâta timp cât este în ţara mea şi sunt impreună cu familia, nu contează unde.