| troleibuz a întrebat:

Daca ati sta in Iasi si ati vrea sa va mutati intr-un oras mai modern, dar linistit si curat, ce oras ati alege?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iasul e destul de curat si modern... asa ca singurele variante ar fi Cluj, Timisoara sau Bucuresti

| Drimmero a răspuns:

Multi vin la Iasi pentru ca ofera destul de multe opotunitati, altii care s-au saturat de Iasi merg in Bucuresti sau Cluj, deci pe astea le-as alege si eu, poate chiar in capitala pentru ca ar oferi mai multe

| CostinAlamariu a răspuns:

Oradea

| oglindasultanului a răspuns:

Iasi-ul ala e egal.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sunt din București deci dacă as sta la Iași as rămâne la Iași happy. Mi s-a părut un oraș foarte bun pentru o viața liniștita. Bucureștiul o fi modern dar nu e prea linistit. O varianta ok ar mai fi Clujul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba Iulia/Brașov