NOname
| NOname a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa plecati din orasul, in care locuiti acum, in ce alt oras din Romania ati alege sa va mutati? In ce oras v-ar placea sa locuiti in afara de al vostru?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

As vrea un oras mai mare (sunt din jud.MM) nu imi plac orasele monotone mici unde sa nu ai unde iesi sau cauta ceva sa iti cumperi ca nu gasesti ca nu ai multe variante de ales, mi-ar place mult la mare nu stiu cum de se plictisesc aia si vor la munte, acolo e apa distractie, mai imi place si CJ si Oradea, imi plac mai multe orase.

108 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate Constanța!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

M-as muta in Brasov pentru ca este un oras foarte frumoshee hee

| Cσσкiє a răspuns:

Locuiesc în Brăila, dar m-aş muta în Braşov.

| User a răspuns:

Coţofenii din Dosbig grin

| marrr a răspuns:

In Constanta pentru ca as fi la doi pasi de mare si ar fi frumosday dreaming

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Interesantă întrebare! Eu locuiesc în Brașov și aș vrea foarte mult să locuiesc în București. Este mai populat, cu multe atracții turistice. În plus, are multe magazine faine și acolo stau majoritatea oamenilor care apar pe micul ecran. Tu unde ai vrea să locuiești și de ce?

| cornel a răspuns:

In craiova

| IrinaAndreea a răspuns:

In Iasi sau in Constanta

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu sunt din Ploiesti si mi-ar placea sa ma mut in Constanta ca sa fiu mai aproape de mare big grin sau in Brasov. Dar cel mai mult Constanta.

| Ecea a răspuns:

In Romania mai pe niciunde, in ce-l mai rau caz Bucuresti.

| kiss1 a răspuns:

Buna.
Eu locuiesc,(dupa cum bine stii) in R.Moldova,in orasul Nisporeni.Singurul oras unde as vrea sa ma mut ar fi(probabil) Chisinau, am multe rude, multi apropiati care locuiesc acolo si stiu ca m-as simti ca la mine acasa deoarece am mai fost acolo de foarte foarte multe ori, si ador locul.

| kukubau a răspuns:

Bv, Timisoara, Iasi.

| Fifylici a răspuns:

In nicun caz nu as pleca din orasul meu decat daca chiar as fi obligata intr-un fel sau altul. Locuiesc in Tulcea dar mi-ar place sa stau in Brasov sau Sighisoara, 2 orase cu adevarat superbe.

| mircea a răspuns:

Poate ca m-as muta in Brasov, sau in Sibiu. Braila este, ca toate orasele "rosii" din tara asta, ca o baba de 150 de ani, pusa in geam cand vin alocarile bugetare...

| roxy_2350 a răspuns:

La mare in Constanta sau prin imprejurimi. ador marea:X

| emy a răspuns:

Bucuresti, Constanta, Mangalia.

| NuAmHabar a răspuns:

Eu sunt din IASI, probabil ca as vrea sa ma mut la Constantawinking

| AndraAlexaLove a răspuns:

Eu din Bucuresti m-as muta in Constanta sau Sibiu

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cred ca as alege Constanta, undeva langa mare. Iubesc marea si animalele marine, iar acest loc ar fi paradisul meu. Tu unde ai alege?

| Lαααα a răspuns:

Constanta!; x

| Annie_6583 a răspuns:

Eu locuiesc in Botosanihee hee, si m-as muta in Cluj sau Timisoaralove struck.

| ionika17 a răspuns:

Eu as alege bucurestiwinking

| zeeeeeex a răspuns:

As alege Brasovul big grin

| Gizăz a răspuns:

Eu stau în Sibiu şi nu aş pleca de acasă. Am văzut toată ţara inclusiv cele mai importante oraşe şi rămân la părerea că Sibiul e cel mai frumos oraş din România, nu mă consider subiectiv când zic asta. @spery: Ai pleca din Bv în gunoiul ăla plin de ciori? laughing)))))) Prietene, tu habar nu ai ce vorbeşti. Eu stau acolo în timpul anului universitar pentru că am ales Universitate Bucureşti în detrminetul uneia de aici; eu nu am de gând sa mai calc pe acolo după ce termin... e o infecţie de oraş.

| traficanta a răspuns:

Mi-ar placea sa stau in Brasovthinking

| Crs a răspuns:

Bucuresti, constanta sau undeva la munte.

| TheDevilIsHere a răspuns:

Pai eu acum locuiesc in hunedoara dar mi-ar placea sa lucuiesc in bucuresti sau in iasi pentru ca sunt orase mari si le ador:X:X:X

| laurika890 a răspuns:

Sincer, in Brasov happy

| Asdfasdefta a răspuns:

Buzau