| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa va mutati in alt oras, pe care l-ati alege? (din Romania) De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as vrea in bucurestibig grin.
De ce? Sti tu big grin

41 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să rămân în continuare în orășelul meu liniștit, Pitești.
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sibiul fiindca este cel mai frumos oras dintre cele vazute de mine in Romania

| zanesiprintese a răspuns:

As alege Timisoara(ca sa plec din Bucuresti)

| Razvan a răspuns:

Eu m-as muta in Brasov. M-am indragostit pur si simplu de orasul ala.Ca sa nu mai zic de muntii aia pur si simplu minunatihee hee
Parca si oamenii sunt mai calmi, nu ca olteniioh go on

| Flav a răspuns:

Cluj, Brasov sau Sibiu. Fiindca imi plac oamenii de acolo.

| Annitu a răspuns:

Reşiţabig grin

| Spintecatorul a răspuns:

Bucuresti.

| shortcake a răspuns:

Timisoara sau Sibiu. Pur si simplu au ceva aparte happy

| User a răspuns:

Băicoi laughing

| Malvina24 a răspuns:

Imi place la mine in oras nu m-as muta dar daca as putea totusi s-o fac cred ca m-as muta in Timisoara! Daca ar fi sa aleg o alta tara as alege Franta!

| mihaa a răspuns:

Timisoara pentru ca este in judetul meu si bucuresti pentru ca este capitala tariibig grin

| cristianpopa a răspuns:

Iasi. Pentru fetele frumoase si oamenii comunicativi. A, da, deja sunt la Iasi. tongue

| eugem35 a răspuns:

Timisoara sau cluji

| eugem35 a răspuns:

In stocholm

| Locre a răspuns:

Piatra Neamt si Cluj pentru ca sunt niste orase frumoase si deosebite, curate, linistite si am ce vizita.

| andrei12mj a răspuns:

In diferite locuri de exemplu mas muta in bucuresti pentru ca e f frumos si as si ramana in Buftea unde stau u pentru ca aici sunt studiourile media pro si e ff frumos in costinesti pentru ke la plaja si inj multe orase...winkingeu vreau sa locuiesc intr-un cort laughing pentru ca mas muta in orice oras vreau!rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Nu mi-ar placea sa plec din Constanta... e frumos aicihappy.

| Ana-Maria94 a răspuns:

thinking Cred ca in Timisoara pentru ca am auzit ca este un oras f frumos, dar parca totusi nu ma lasa inima sa plec de aici adica din Brasov :X e prea fain.

| Marii a răspuns:

Nu m-as muta, imi place-n Constanta. happy

| MidnightLady a răspuns:

As merge la mare la Constanta. Si daca ar trebui sa ma mut din nou, as reveni la Sibiu. Si uite asa as face dus-intors intre cele doua orase.hee hee

| BingBang :D a răspuns:

Constanta, deoarece este o statiune frumoasa, adica marea si multe altele si Bucuresti. nu stiu de ce dar imi placebig grin

| Flavius_6134 a răspuns:

Resita sau Bucuresti.depinde big grin

| Yuuki_5557 a răspuns:

Constanta...love struck marea

| Me_2404 a răspuns:

Bucuresti, pentru ca are de toate mall-uri, orice facultate, liceu si baieti dragutziday dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucuresti, pentru ca acolo sunt baieti bunismug laughing, glumesc, pai sincer, as ramane aici, pentru ca m-am obisnuit aici si mi-ar fi destul de greu sa ma acomodez in alta parte...plus ca intentionez sa plec din Romania in viitor si chiar nu i-as gasi rostu mutariiwinking. Tu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ katya, si eu tot Bucurestiul l-as alege (de fapt am ales deja, chiar ma voi muta) pentru ca e mare si aglomerat si mie asta imi place. Partea proasta e ca o sa stau mult in trafic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As alege Costanta pentru ca nuo sa platesti pentru cazare si nu va trebuii sa mai da bani pentru mancare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Brasovbig grinsau Sibiu sau Cluj. Mi se par cele mai frumoase oraselove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva care se muta, se muta din doua motive posibile. Ori se duce undeva unde se fac bani, ori se retrage cu banii linistit undeva departe de tumultul oraselor.
Pina una alta, banii buni se fac la Bucuresti! iar de retras sint destule zone linistite...
Eu stau in Bucuresti si urmeaza sa-mi fac si o casuta undeva la munte sau zona subcarpatica ...retras si linistit!