| MacHo_Mary_1994 a întrebat:

Daca as dori sa urmez scoala de agenti Vasile Lascar de la Campina, trebuie sa stau acolo un timp anume la internat sau cum se fac orele? In weekend pot veni acasa?

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Salutare
Cat timp esti elev al scolii ai asigurata cazarea, mancarea, invatamantul etc. In weekend se poate veni acasa doar daca primesti permisiune, o singura data pe luna daca nu ma insel(asa imi spunea un amic care a terminat in septembrie), si daca ai note mari, peste 8 parca. Iar ore ai de dimineata dupa micul dejun si raport, pana la 13, apoi pranzul si inca un curs daca nu ma insel.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cate stiu eu, cazarea este la camin si se vine acasa doar cand primesti permisie, odata la 2-3 luni.