| Közmyn17 a întrebat:

Daca la Facultatea de Farmacie dau si examen de pedagogie, ce obiecte pot preda la o scoala/liceu?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti preda la colegiul de asistenti de farmacie sau la facultatea de farmacie, nu la scoli sau licee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti preda numai materii de specialitate la o scoala postliceala de farmacie.In niciun caz nu poti preda chimie la o scoala generala sau la un liceu ( asta o fac numai profesorii de chimie ).

| cosima11 a răspuns:

Eu cred ca poti preda chimie. dar daca faci facultatea de farmacie de ce sa fi profesor? cand poti avea un post f bun intr-o farmacie sau fabrica de medicamente... sau mai sunt atatea alternative. bafta oricum happy