| Samariteanul a întrebat:

Daca merg la facultatea de biologie ce o sa fac mai departe? Cum o sa fie acolo? Se intra dupa bac+examen sau dosar(as prefera examen)? As vrea sa stiu totul.(pentru cine ma poate ajuta)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dupa absolvire o sa te zbati sa obtii un job. Nu ti-l da nimeni. Trebuie ca tu sa il iei. Admiterea difera de la un centru universitar la altul. Decide-te la care. Totul nu o sa stii niciodata

| sierra1 a răspuns:

Zici ca e nefolositor raspunsul. Ce zici de asta : la terminare te vor astepta 10 fecioare sa te decizi la ce institutie doreste matia sa sa fie director general plenipotentiar

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Poate vrei ca 11 fecioare (daca 10 e raspunsul gresit) sa te intrebe unde vrei director general