| xbugs a întrebat:

Daca merg la politehnica din Bucuresti, la facultatea de aerospațiale :-am șanse să găsesc un loc de muncă? daca da, ce o sa fac ( in linii mari ) și dacă e posibil afara/ in tara
- salariile în acest domeniu sunt acceptabile pentru Romania?

1 răspuns:
| c0rvus a răspuns:

Facultatea nu-ti asigura nimic.
Totul depinde doar de tine, de cat esti dispus sa muncesti.
Pe langa multe ore de studiu individual, ai nevoie si de pasiune/dorinta. Cred ca daca te zbati suficient in orice domeniu, vei putea castiga atat cat iti doresti.