| Flr_Alex_1995 a întrebat:

Daca n-am semnat tabelele de bac dar am espus cererea si am chitat taxa ma baga in bac sau mi-am facut-o cu mana mea?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-ai facut-o cu mana ta!
Si viata iti face multe examene, nu numai scoala. Diferenta este doar ca, in viata "examenele" pot fi chiar mult mai severe: unice, irepetabile si chiar mortale!

| Lioana a răspuns:

De ce nu mergi la liceu sa semnezi acum? Rezolva-ti problema. N-o lasa asa!

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Te consideri NEPREZENTAT. Totusi, du te in ziua bacului si vezi daca esti trecut pe lista unde si scrie in ce sala sustii proba. Desi, ai face bine sa suni la liceu si sa spui ca nu ai semnat.