| JustArmy a întrebat:

Daca poate cineva sa-mi raspunda la cateva intrebari legate de institutul medico-militar sa-mi dea un mesaj privat cu cu id de messenger. am auzit cateva zvonuri care defavorizeaza akest poast de munka si m-au cam dezorientat. multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Reformuleaza intrebarea? ce doresti sa stii. eu nu am inteles ce doresti.sau poate nu am studii suficiente de a intelege intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sdasd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, invata sa ceri! Ce e aia " sa-mi dea mesaj privat "?
De " va rog frumos, daca vreti sa ma ajutati..." ai auzit?
Tu nu stii sa vorbesti dar visesi la medicina militara.
Ca sa speli wc-uri pe acolo n-ar trebui sa te "dezorienteze " zvonurile.Bafta!