| laura75 a întrebat:

Daca urmez Facultatea de Stiinte ale Educatiei pot profesa ca educator?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din câte ştiu eu, da.

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Pentru a putea profesa ca educatoare poti urma la aceasta facultate sectia "Profesor pentru invatamantul primar si prescolar". http://www.credis.ro/pedagogie.html

| Malvina24 a răspuns:

Da o sa poti profesa, dar iti convine? mie una nu mi-ar conveni ca aeducatoare cand as putea fi profesoara sau profesor universitar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da norrmal ca poti daca dai la stiinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am aceeasi facultate si sunt educatoare si poti si ca invatatoare sa profesezi,,, mult succes!

| elena_1315 a răspuns:

Da normal ca poti! poti sa faci si alta facultate si tot poti sa te faci educatoare!laughing)