| CandTrandafiriiMor a întrebat:

Daca vreau sa devin avocata. Conteaza profilul liceului`?
Fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu conteaza profilul liceului, doar ca un profil uman ar fi mai aproape de cerintele facultatii si te-ar ajuta putin. Important este sa obtii diploma de licenta a unei facultati de drept si apoi intrarea in profesie. Succes si numai bine!

| PinkPanther a răspuns:

Nu conteaza profilul... conteaza facultatea la care dai dupa

| Claudiw a răspuns:

Nu prea contează profilul liceului, contează ce facultate faci... Pentru avocat ai nevoie de Facultatea de Drept.

| xAlexis a răspuns:

Si eu tot avocata vreau sa devin.love struck de coincidenta! Pai nu prea conteaza liceul conteaza facultatea De Dreptlove struck
paaa