| 131117 a întrebat:

Dacă vreau sa intru pe filologie, dar la bilingv scrie spaniola si eu n-am dat bilingvul, pot sa intru?

2 răspunsuri:
| GoldandSilver a răspuns:

Nu, trebuie sa fi sustinut un examen de bilingv si sa fi luat 6. Poti incerca la un profil de filologie intensiv spaniola pentru ca va imparte in incepatori si avansati.

| Buzi213 a răspuns:

Daca e vorba de Miguel de Cervantes, nu, nu poti sa intri. Ai putea in schimb sa intri la o clasa de intensiv limba pe care o vrei tu.