| idontgiveafuck2344 a întrebat:

vreau la un liceu pe stiinte sociale,dar nu stiu daca trebuie sa dau neaparat bilingvul sau nu, pentru ca aici scrie bilingv(profilul de stiinte sociale):
http://www.admitereliceu.ro/institutie/colegiul-emil-rac ovita-brasov
Pana la urma bilingvul trebuie NEAPARAT ca sa intru acolo,sau nu? Acolo scrie bilingv, dar daca nu il dau nu voi mai putea intra pe acest profil? HELLPP ME!

1 răspuns:
| Dorinel33 a răspuns:

Daca scrie bilingv inseamna ca trebuie sa ai bilingvul luat (Neaparat). Succes!