| EsarfaRozZ a întrebat:

Daca vrei sa dai la facultatea de drept, la ce materii se da admitere? thinking

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

In ce oras, la ce facultate? Daca te referi la Facultatea de Drept din cadrul Universitatii Bucuresti, atunci trebuie sa dai admitere la economie si romana. E un test grila, de 100 de intrebari.

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Eu stiam ceva de istorie si romana, daca e in cadrul universitatii Bucuresti, daca e la altceva depinde de fiecare universitate in parte. Cel mai bine te interesezi la sursa, adica la universitatea la cre vrei sa dai.