| semenica a întrebat:

Daca vrei sa devii fotograf ai nevoie de bac? Sau e suficient talentul si cunostintele in editarea fotografiilor?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ai nevoie de bac? Sau e suficient talentul" - ai dreptate, talent să fie. Și scule!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Lol, ce treaba are bacul cu pozatul? happy

| Mirel4412 a răspuns:

Pai daca vrei sa fii profesionist si sa scoti si ceva bani de ex sa faci poze la nunti sau mai stiu eu ce evenimente, trebuie sa ai bani, si sa stii sa faci poze sau sa editezi. Nu te intreaba nimeni daca o sa te duci la un botez daca ai bac sa le faci poze happy