| Bububebe a întrebat:

am nevoie de o lista cu cateva programe pentru. editarea fotografiilor online, ma poate ma puteti ajuta? ..Multumesc anticipatbig grin!

2 răspunsuri:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Buna.
Iti recomand Picnik http://www.picnik.com/.
Aici poti edita pozele foarte mult (ex: poti sa te machiezi, sa te rujezi, sa te dai cu fond de ten, pudra etc) si este claritatea foarte, foarte buna.
Poti sa schimbi rezolutia si claritatea pozei, pe langa asta poti adauga rame si altele. Iti recomand Picnik si sunt 100% sigura ca iti va placea.
Noapte buna!>:d

| Levya a răspuns:

Blingee, Pizap sunt the best!