| jjjiii a întrebat:

Dau funditaa! :*....Cine castiga mai mult un electrician auto sau un tinichigiu auto?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Electricianul

| FlorinDiablo a răspuns:

Electricanul are mult mai multe atributii, computer de bord, ventilatie AC pe cand tinichigiu indreapta table le kitue si le vopseste...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De obicei omul merge la service mai mult pentru defectiuni mecanice, iar un mecanic bun se ocupa si cu partea electrica.Meseriile luate separat nu prea aduc clienti, acestia cautand de obicei meseriasi care sa cunoasca ambele domenii.Iar tinichigeria ocupa un spatiu restrans de reparatii.

| LIN2010 a răspuns:

Cred ca mai mult castiga acela care depune mai multa pasiune,mai mult efort (fizic si mental), mai multa daruire, pentru ca daca nu faci o meserie cu placere, nu vei reusi sa faci performante, nici chiar financiare.Respecte...

| ynna93 a răspuns:

Eu cred ca depinde de firma unde lucreaza fiecarehappy