| NicklausMikaelson a întrebat:

De ce am nevoie ca sa urmez Politehnica - Automatica si Calculatoare? ( Media minima la bac, materii de tocit, etc.)
Sunt pe mate-info int. Engleza iar engleza informatica si fizica sunt preferatele mele. Sugestii?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de multa matematica, in primul rand sa treci examenul de admitere care se da la matematica si apoi sa faci fata in primul an cand ai minim 3 cursuri de matematica serioasa. Pe urma logic trebuie sa detii bazele programarii.