| lifeistough a întrebat:

De ce majoritatea barbatilor care sunt hair-stylisti sunt gay?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Fiindca pun mana in parul a mii de barbati pe zi, intra in vorba cu ei, dau mana cu ei etc. si cu timpu se intampla...

| Zenithf a răspuns:

Pentru ca barbatii au alte preocupari, acum raspunde-mi tu, ai vazut mecanic auto gay?

| foxi a răspuns:

Nu este o meserie specifica barbatilor, de aceea...

| fif2002 a răspuns:

Pentru ca numai un gay se poate concentra pe coafura unei femei big grin, barbatilor hetero le fug ochii in alte parti

| warfare a răspuns:

probabil ca meseria lor este delicata, se ataseaza de ea si incep comportamentul unor doamne