| Amelya02 a întrebat:

De ce n-au publicat astia toate rezultatele de la bac pe internet?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca puteau s-o faca atunci o faceau. Le vor publica pe toate, dar dureaza mai mult publicarea online.

| crina_1119 a răspuns:

Ba au publicat... uite aici un link http://www.rezultatebacalaureat.ro/......-iasi.html ...alegi localitatea in care te afli si apoi vezi ca iti va scrie ceva si dai click si iti arata toate rezultatele. :) funda?;;)

| Amelya02 explică (pentru crina_1119):

Ce mi-ai dat tu sunt rezultatele din Iasi. Am ales localitatea, si m-a redictionat pe edu. si cum spuneam, nu sunt toti candidatii!

| Blackone a răspuns:

Poate sa nu se fac de ras de raspunsuri rolling on the floorwinking thinking