| Alien a întrebat:

De ce nu gasesc intrebari sa va pun, inseamna ca le stiu pe toate?

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca tot ce iti vine in minte sunt banalitati si nu vrei sa pui o intrebare doar de dragul de a o pune. Gandeste-te bine si sunt sigur ca poti sa pui o intrebare interesanta care sa suscite interes.

| cretzufinish a răspuns:

Dar tu chiar vrei sa stam sa-ti raspundem doar tie? Lasa si pe altii, ca multi sunt fani Cana-Montana si vor aidiul. big grin

| Razvan a răspuns:

Inseamna ca esti ruda cu userul Dumnezeu si frate cu userul Atotstiitorul. Ce credeai ca numai Carmen le are cu ghicitul?laughing

| hamsterx a răspuns:

Nici eu nu prea gasesc, dar daca nu pui intrebari nu inseamna neaparat ca le stii pe toate, va veni si vremea cand o sa ai si tu o dilema/problema/intrebare iar cei de pe TPU te vor ajuta.
pup:*

| costymaximus a răspuns:

Nu, inseamna lipsa de inspiratie pe moment.Va veni si vremea ta!

| VladyCristian a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te gandesti mai mult happy

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Înseamnă că ştii unde să găseşti informaţiile necesare şi nu ai nevoie să ne pui nouă întrebări

| m4them4tic a răspuns:

Cu cat cunosti mai multe cu atat iti dai seama cat de putine cunosti.

| User a răspuns:

Stii cum e, mai bine sa fii prost 5 minute daca pui o intrebare, decat sa taci si sa fii prost toata viata. so...

lolita
| lolita a răspuns:

Nu cred, probabil unele nelamuriri pe care le-ai avut au mai fost discutate pe site.

| anna01 a răspuns:

Inseamna ca tu crezi ca le stii pe toate sau ai harnicia de a-ti rezolva in timp util nelamuririle. Daca nu ai intrebari, poti ajuta cu raspunsuri...pentru ca le stii pe toate:-D

| Ea.e. a răspuns:

Inseamna ca esti greu de cap rolling on the floor

| Alien explică:

Echo of Life nu am capul gol am fes pe el si esti raportat
sac
sac happy

| tarziu a răspuns:

Uite ca ai gasit o intrebare!

| Barajag a răspuns:

Intrebarea asta cum ai gasit-o sa o pui? vezi, nu le sti chiar pe toatehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Manele Man a răspuns:

Inseamna ca ai capul gol

| MidnightLady a răspuns:

Cu siguranta... Oare tot din acelasi motiv nu gasesc nici eu? Pff...si eu care-mi faceam probleme crezand ca mi s-a atrofiat neuronul. Noroc ca m-ai luminat cu intrebarea ta.

| google_6002 a răspuns:

Inseamna ca nu prea esti interesat de nimic.Si nici curios.
O sa gasesti tu ceva pana la urma daca te straduiestihee hee

| Privat_3121 a răspuns:

O sa ai de pus intrebariwinking stai linistit...

Crezi ca eu am avut prima data. si acum pun la intrebari de cred ca i plictisesc pe astia de la TPU laughing

gllm

| emanuelf a răspuns:

Probabil ca ai un blocaj intelectual!

| maria12345678910 a răspuns:

Exista multe intrebari si cu raspunsuri si fara asa ca eu cred ca nu ai putea scrie unele intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o intrebare. Daca ai fi atotstiutor, ai sti daca le sti sau nu pe toate. Oricum, imi place intrebarea big grinbig grin. Vrei id-ul lu` selena gomezbatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca vrei sa gasesti singur rezolvareawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti atotstiutor laughing
sau nu sti sa pui intrebari pentru ca te crezi cel mai tare si vrei sa crezi ca tu le sti pe toatewinking

| didya a răspuns:

Inseamna ca esti ignorant.