| Andreea_3136 a întrebat:

De ce tot gasesc intrebari " Vreau statusuri frumoase, triste, etc"?!?!? Status ca s aimpresionati pe nu stiu cine. e ridicol

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

E foarte ridicol de fapt si sec. Pentru cei care cauta statusuri:
"Imi pare rau sa va anunt dar nu impresionati pe nimeni, daca doriti sa transmiteti ceva unei persoane, doar spuneti-o."

2 răspunsuri:
| Adrian_5136 a răspuns:

Pentru ca prosti sufera si pentru ca sunt atat de prosti in cat nu pot fi originali si sufera din cauza asta si le trbe statusuri EMO

| Printzess a răspuns:

Aolooh go on suferintze de oamenistraight face