| adela2012 a întrebat:

De la Scoala de agenti de politie Vasile Lascar din Campina pot ajunge sa lucrez si in criminalistica sau ce specializari are, mai exact?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

@YourFear. Stiai ca asemenea raspunsuri nu sunt acceptate pe aici? Contul tau poate fi blocat sau sters.

| HadesSs a răspuns (pentru Salontanul):

Ma refeream la cat de bine invata in scoala de politie ce e asa iesit din comun?

| Salontanul a răspuns (pentru HadesSs):

Raspunsul este jignitor.

| HadesSs a răspuns (pentru Salontanul):

Vezi ca dai informatii eronate, fiecare categorie pe care ai enumerat-o acolo are scoala separat. Politia e la Campina intr-adevar, jandarmii la Falticeni, iar subofiterii de penitenciare la Tg. Ocna.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La scoala de politie se face pregatirea generala. Dupa intrarea in scoala se face pregatirea generala pe 4 arme: politie, jandarmi, pompieri si penitenciare functie de scoala unde mergi. Daca mergi la politie, dupa absolvire, vei face curs de specializare. Succes!