| crysty45 a întrebat:

Dintotdeauna mi-au placut sa lucrez ca si bucatar sau patiser, acum vreau sa urmez un curs de calificare dar nu stiu care sa aleg? Ma puteti ajuta, va rog? Dau funda...

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Mi se pare genial sa fii bucatar happy si chiar poti face bani frumosi din asta, daca esti pasionat.

| kindness a răspuns:

Eu zic Bucatar deoarece oameni fara mancare nu pot sta, fara pateuri si saleuri si cozonaci si diverse lucruri de la patiserie pot sa stea. deci Bucatar! Succes! Sarbatori fericite happy

| cici a răspuns:

Daca alegi bucatar iti va fi mai de folos in viitor pentru ca inveti si despre patiserie si ca bucatar esti mai castigat ca serviciu