| AlinR6 a întrebat:

Doresc sa urmez un Curs de Calificare Profesionala Operator Introducere Date de la ANOFM

In primul rand vreau sa stiu daca merita...
Si daca a fost cineva angajat in urma acestui curs acolo unde a facut practica.

Am vrut sa aleg curs de ospatar cu speranta ca ma vor pastra la restaurantul unde fac practica dar la mine in judet nu se tine acest curs.

Multumesc!

1 răspuns:
| cursuribucuresti a răspuns:

Centrul de Consultanta si Studii Europene organizeaza cursuri autorizate de calificare si formare in peste 70 de domenii. Informaţii şi înscrieri la 0372799487 sau la sediul nostru din Strada Pajura, nr.13.