| andreea567890123 a întrebat:

După ce termini finante banci, cam cât ai salariul în general? Trece de 3000?

34 răspunsuri:
| Persen a răspuns:

Poți face facultatea asta degeaba, nu îți asigură post

| Phantelul a răspuns:

Salut,

Trece de 3000, undeva la 3500-4000 de lei (lucrez in domeniu si iti pot spune sigur)

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Avner):

Sa stii ca daca dai mai multe raspunsuri nu se ia in considerare decat primul. Mai mult, faci spam si asta se pedepseste pe aici.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Avner):

Fiecare meserie are rostul ei altfel s-ar desfinta. Va legati de politie si armata dar n-aveti curajul sa va legati de cei din justitie care au pensii de mii de Euro. Dar asa sunt romanii... Ti-o spun tie pentru ca GabiDumitrescu cand vede ca ai dreptate te blocheaza. Vai si amar!