| andrei1121 a întrebat:

Dupa ce termini liceul militar ce facultate trebuie facuta pentru a deveni pilot de elicopter al armatei?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te bagi la facultatea de aviatie tot in armata o vei face.

greece12
| greece12 a răspuns:

Academia Fortelor Aeriene "Henri Coanda", la Brasov.
Vezi aici:
http://www.afahc.ro/
Succes!

| XatomisX a răspuns:

Ce ganduri are rolling on the floor)) asta e in clasa a 5-a va asigur laughing

| andrei1121 explică (pentru XatomisX):

Tu esti bou ma sunt in a 11 prostule ce te bagi tu aicea daca nici la intrebare nu raspunzi bina ca ajungi tu manager la Polaris

| XatomisX a răspuns (pentru andrei1121):

Si eu tot a 11-a sunt sa te vad intai ca iei bacul apoi te gandesti ce faci laughing si sa stii ca patron la polaris e mazare oricine si-ar dori sa fie patron la polaris are o gramada de bani