| Gabriela_Neacsu_Andreea_1995 a întrebat:

Dupa terminarea liceului as vrea sa merg la facultate in Bucuresti insa nu sunt hotarata la care pentru ca nu ma atrage niciuna in mod special.As dori insa sa ma axez pe hairstyling insa nu cunosc nicio "facultate" care sa ma ajute sa activez in acest domeniu.Imi poate da cineva mai multe detalii despre vreo academie de hairstyle sau ceva de genul?

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Exista Universitate de arte, dar nu are sectie, departament pentru asa ceva. Poti sa urmezi cursuri de specializare dupa liceu. Succes!