| anonim_4396 a întrebat:

E pe aici vreun student la facultatea de psihologie si stiintele educatiei, specializarea psihopedagogie speciala? Daca da, as dori sa stiu daca e o meserie cautata si daca are un salar cat de cat?

1 răspuns:
| Iva a răspuns:

Nu sunt studenta dar administrez comunitatea online a cadrelor didactice, unde sunt si persoane care lucreaza cu copiii cu nevoie speciale. :) Iti recomand sa pui aceasta intrebare pe http://www.didactic.ro/forum, poate stie cineva sa-ti raspunda. Bafta!