| Rosalinda_7546 a întrebat:

Buna tuturor sunt noua aici, Am intrat la facultatea de Psihologie si stiintele educatiei din cadrul Universitatii Bucuresti, As dori sa stiu cine este la aceasta facultate sau cine a terminat, pareri despre profesori, materii.

mentionez ca in liceu nu am facut absolut deloc psihologie, dar ma pasioneaza.am intrat la psihopedagogie speciala, imi doresc sa ajut oamenii.

am 19 ani.

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Pai daca intr-adevar iti place, o sa ti se para foarte frumos, cel putin pe mine una ma fascineaza domeniul meu si cred ca asa este pentru fiecare om, daca isi alege ceea ce ii place sa faca happy

2 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Buna tongue
eusunt la aceasta facultate, dar la sectia Psihologie si profii de la noi sunt 90% ok si din cate am auzit si pe la Psihopedagogie is cam la fel, deci nu cred ca ai de ce sa-ti faci griji
mula bafta la facultate tongue

| Rosalinda_7546 explică:

Sunt curioasa cum este facultatea, domeniul acesta.