| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Este adevarat ca de ce iti e frica nu scapi?big grin

Răspuns Câştigător
| Noname1920 a răspuns:

Da.sau daca ai auzit de chestia aceea care zice ca ce nu suferi pe pamant ca animal asta o sa fi dupa moarte.

11 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

De cele mai multe ori dahee hee

| brandiburu a răspuns:

Teoretic da. Practic, cand eram mic, aveam un caine care ma teroriza desi el nu voia decat sa se joace cu mine (dar era cam cat mine de mare). Drept urmare, pentru a iesi afara in liniste si pentru a ajunge la scoala fara frica, am tocmit 2 baieti mai mari sa-l omoare. Cu timpul am realizat ca poate metoda aleasa a fost putin cam prea brutala dar macar am scapat de ce mi-era frica. Fara sa ma confrunt fata in fata cu frica.

| callmebeautiful a răspuns:

Da, e adevarat

| Noname1920 a răspuns:

Mesri mult de funda :*

| PetreConstanta a răspuns:

Nu este adevarat

| BLURREDLINES a răspuns:

Da happy, cand am fost la mare prin 2005 am fost mica si cand trebuia sa ma bag in apa nu vroiam si imi era frica, iar acum nu mai imi e happy

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Da foarte adevarat

| cipp94 a răspuns:

Depinde de ce iti este frica, uneori scapi.

| sweetluly a răspuns:

Da crede-ma cand aveam 10 ani mi-a fost frica de scarry maze.si acum cand ma gandesc mi se pare ciudat.

| ramona_2533 a răspuns:

Draga Brandiburu si daca era un om care ti se parea tie antipatic, si a carui fata nu iti placea si te speriai ce faceai, puneai la fel 2 sau 3 pers sa il omoare? In fine multe vietati pe planeta asta sunt ca pasarelele ei asa ca nu ai ce sa le faci.prin urmare daca esti o persoana superstitioasa si pesimista ti se poate intampla, dar nu obligatoriu sau mereu. De exemplu mie imi era frica de intuneric si sa stau singura acasa pana la varsta de 14 ani, acum este invers.Cu timpul cresti, te maturizezi si vezi cu totul si cu totul altfel lucrurile si la un momentdat o sa ti se para o prostia de ceea ce ti-a fost frica in trecut.

| andreea_3412 a răspuns:

Da uneori da dar nu este foarte sigur depinde de multe lucruri