| 123asd123 a întrebat:

Este banoasa meseria de mecanic auto? e

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Aproape toate meseriile is banoase, depinde si in ce tara lucrezi, cum sti sa negociezi salariul...

| Lullabies a răspuns:

Eu stiu de la tata, si este destul de banoasa, dar este grea, adica la batranete poti sa te alegi cu dureri de spate, si alte probleme de sanatate din cauza faptului ca poti lucra iarna afara, sau hale neincalzite, depinde acum si in ce tara lucrezi. In alte tari se castiga mult mai bine ca mecanic fata de Romania, dar si in Romania se castiga ok.