| georgiana999 a întrebat:

Este chiar atat de cautata Kinetoterapia? ( nu ma refer la cea din cadrul Facultatii de Fizica si Sport ). Are salariu acceptabil sau de ce este " la moda "?

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Pai e mai usoara ca medicina cum a spus si supadeceapa si 2 nu e responsabilitate chiar asa de mare ca la medicina unde viata omului sta in mainile tale. Da este cautata, dar salarile sunt putin decat decente, adica in jur de 2000 de lei pentru inceput. Daca ajungi la o echipa mare sau ajuti sportivi importanti castigi mult mai mult

1 răspuns:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu. Pentru ca e mai ușoară decât Medicina. laughing