| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva reprezentant vanzari la Romtelecom? aveti salariu fix sau numai comisioane din contracte? merita sau nu sa incerc?

3 răspunsuri:
| kenzo a răspuns:

Iti recomand acest site www.desprefirme.com, aici afli mai multe despre firmele, la care vrei sa lucrezi, cum ar fi, grila de salarizare, cum decurge interviul, cum sunt sefii, si multe altele!

Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce importanta are daca esti platit cu ceva fix sau din comisioane?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merita eu in prima mea luna am castigat 1720 RONwinking asta e a doua luna a mea