| blairelovesmusic a întrebat:

Este un salariu de 50.000 lei bun?

26 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Ce crezi? Daca asta e rau, ce parere ai de 1, 500 lei?

| NotNamed a răspuns:

Daca e lunar da ≈))

| Dddonkey a răspuns:

...iohanis? tu esti?

| darrio2007 a răspuns:

Bun. Depinde de perioada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încep sa îl cred pe celcestietot ca ești troll.

| Ari34 a răspuns:

Asta e una de 9 ani fara supraveghere din partea parintilor. Lasati-o, asa se băga si peste intrebarile mele si vorbea numai bazaconii, tipic piticilor cu cipici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe an, da.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Dddonkey):

Cata frustrare pe unii ca presedintele unei tari are salariu mare happy Bine, habar nu au aia frustrati cat are Iohannis salariu da ei sunt frustrati

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca ai mai pus si ieri intrebarea asta. Si acolo scrisesei un 0 in plus. Dar da, 5000 lei net e un salariu decent in Ro

| Dddonkey a răspuns (pentru suntserios):

Linisteste te. Omul e troll si am raspuns ca atare.
Ma surpinzi cum tragi tu concluziile, nu sunt frustrat dar consider ca nu merita oricati bani ar face, daca tot vrei sa fii si aparatorul presedintelui el pare mai mult o oaie in mijlocul campului decat un leu, duce bine cu biden, poate sunt fratii.

| Iustin6248 a răspuns:

Da daca este in fgiecare saptamana

| Legion7X a răspuns:

50.000 lei este 500 milioane gândește înainte de a pune o întrebare, Măcar consultă-te cu cineva din familie.
100 lei - un milion
1000 lei - zece milioane
10.000 lei - o sută de milioane

| gabicoo a răspuns (pentru Dddonkey):

Greșit! El e Cuie Mâtzu!

| gabicoo a răspuns (pentru anonim_4396):

Trollul nu e troll destul până nu e și fudul!

Îl tragi un pic de urechi și da evaluări negative!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Da, mie și la răspunsurile bune îmi da nefolositor și eronat, de exemplu la răspunsul cu funda în care spuneam ca degeaba e frumoasa dacă are un caracter infect și ca, contează caracterul și modestia. Nu ii convine răspunsurile obiective, vrea doar răspunsuri pe care vrea doar sa le audă, nu și criticile constructive, nu se vrea evoluție.

| StefanDrg a răspuns:

E troll întrebarea. Mai mult ca sigur. Eu am 1650 lei si tichete de masa. Sunt romani care au minim pe economie. Adica 1300 lei.

| Dddonkey a răspuns (pentru gabicoo):

Haha
Ce insemna nick name-ul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanDrg):

Da, înainte punea întrebări ca vrea sa se sinucidă din cauza sărăcieilaughing cum punea întrebarea cum o ștergea moderatorii rolling on the floor vreo 4-5 întrebări o pus.

| sierra1 a răspuns:

Poate ne dai și unitatea de TIMP plus moneda

| DonEduardo a răspuns:

E o intrebare la misto, sau cum? Cum a spus si Crescent, gandeste-te ca exista extrem de multi oameni care au salariul de 1500 de lei. Dupa ce-ai pus intrebarea asta si alta asemanatoare, sunt suta la suta sigur ca esti in scoala primara.

| gabicoo a răspuns (pentru Dddonkey):

E similar cu Puie Monta!
winking
De ăsta nu se poate sa nu fi auzit!

| Dddonkey a răspuns (pentru gabicoo):

...ceata devine insuportabila laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rog moderatorii sa ii suspende contul acestui troll

| blairelovesmusic explică (pentru DonEduardo):

Nu sunt în clasele 1-4, am 16 ani. Sunt în clasa a X-a. Întrebarea nu este la mişto şi nici cealaltă, sunt o proastă UwU Şi nu sunt un troll, dacă aş fi un troll aş pune întrebari de genul "Cât face 0+0?".

| sierra1 a răspuns:

Dacă-ți cer unitatea de timp și moneda - ți se pare NEFOLOSITOR? E cel puțin grețos modul ăsta de gândire dar ce să faci, dai cât ai...

| DonEduardo a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Asta e genul ala de intrebare.