| Theinvincibleone a întrebat:

Eu aș vrea să dau la facultatea de psihologie la Brașov,apoi să dau la master de psihologie judiciara la Cluj.Pot să fac asta,sau ar trebui să fac toate studiile la Cluj?
De asemenea, îmi puteți spune detalii despre cele 2 facultăți? Care are cămine mai bune,detalii legate de taxe, etc

1 răspuns:
| InAfaraTiparelor a răspuns:

1. Nu te alegi cu mare lucru pe viitor dupa incheierea studiilor decat daca ai persoane cunoscute in domeniu sau sa prestezi vreun serviciu sexual ca sa ai vreo sansa.
2. Cat despre camine, din ce am mai vazut la altii pe Facebook si din discutii citite din comentariile pozelor postate de caministi, conditiile sunt mizerabile la orice campus.
3. Gandeste-te de 10 ori inainte de a face acest pas!