| Theinvincibleone a întrebat:

Bună! Sunt clasa a 10a și dupa studiile de licență vreau să dau master în psihologie judiciară. Problema e că nu știu la ce facultate de psihologie să merg dintre UBB, UniTBv si UAIC. Ce îmi recomandați? Care are cei mai buni profesori și cele mai bune cămine? Care are cele mai mici taxe la cămine, școlarizare, etc? Vă rog să detaliați cât mai mult. Mulțumesc.

1 răspuns:
| Gorky a răspuns:

Sincer, nu ar trebui sa te gândești fix la asta chiar acum. Ar trebui sa te gândești prima oara la intrebarea "Iau sau nu bacu'?"