| Enys a întrebat:

Eu sunt clasa a 5-a si de la doamna de romana am primit niste fise de lectura care trebuie sa le facem tot anul scolar voi ati primis in clasa a 5 a asa ceva? fundita

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

O sa primesti si in anii de liceu asa ceva, ce ai acum e inceputul si iti va prinde bine daca ai sa le citesti

5 răspunsuri:
| CătălinB02 a răspuns:

Pai da, de ce?(eu sunt cls a 6-a)

| IonIonut a răspuns:

Nu noua nu ne-a dat asa cevathinking

| RainOfColors a răspuns:

Nu. Dar asta e in functie de profesor... De fapt, eu am primit in clasa a 4-a.big grin

| dmrtr a răspuns:

Da eu am primit din clasa a 5-a pana in casa a 8-a
si ne-a dat si acum la liceu sa facem fise de lecturi
Funda?

| alexralu34 a răspuns:

Da,dar la noi au fost pentru vacanta de vara nu pentru anul scolar(totusi ne-a last sa facem si in anul scolar de a-6-a)