| Dior a întrebat:

Exista un site cu hannah montana?

48 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Uite aici cateceva http://ro.wikipedia.org/wiki/Hannah_Montana

cami
| cami a răspuns:

Esti nebuna? stiam ca scosese o revista.

| Flav a răspuns:

Ma sinucid.

| RetroX a răspuns:

Da! tpu.ro rolling on the floor

| Klara a răspuns:

Da! Exista.
www.tpu.ro

| JackieSue a răspuns:

Cauta pe google ...gasesti destule acolo.

| eek a răspuns:

Da' cati ani ai?

| Bianca_4346 a răspuns:

Flav:hai sa ne omoram amandoi odatalaughingcopii astia chiar nu pricep ca pe noi ne streseaza Hannah montana?/numaai cand vad sau aud aceste cuvinte imi vine sa ma arunc pe geam afara(stau la parter)))

ieri a venit o fetita la mine si era imbracata toata din cap pana in picioare numai haine cu hannah +carti de joc...in momentul ala imi venea sa imi dau o gaura in tampla(bufcrying)

| albastrel a răspuns:

Imi era dor de intrebarile astea rolling on the floor

| albastrel a răspuns:

Silviutzaaaa ce faci mamik? esti fan hannah montana?rolling on the floor sau de cand ai vorbit cu ea, te-ai indragostit si tu de ea?big grin

| remus a răspuns:

Cine s-au ce este hannah montana? eu habar nu am, cred ca de la ea (el) ni se trage viata ce o traim.

| remus a răspuns:

Aaaaahhha, am gasit explicatia cu hannah montana, pai considera tineretul nostru ca este un model de urmat in viata, nu ne-am saturat de minciuni, viata duplicitara.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da.....prietena mea hannah montanalaughing

| Ellena a răspuns:

Daca dai cautare pe TPU o sa gasesti multe desprerolling on the floor...de ex id-ulwinking.

k ne-au terorizat unii cu fetita aiaphbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HdB8foGu7Wc

Mai degraba puteti sa va alaturati clubului...ANTI hana montan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asta a devenit site-u' lu' hannah montana crying mai nou... cel putin 3 intrebari/zi despre ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da site-ul asta, TPU e plin de ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... hannah montana site official

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica numai o hanah montanah exista in lume nu mai multema numesc pop andreea sunt din seini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu de multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragilor sunt Hanah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred