| anonim_4396 a întrebat:

Cat va mai exista Hannah Montana pe Disney Channel, pana cand?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Atâta timp cât va aduce rating. Dar chiar şi într-un sfârşit când i se va mai şterge din strălucire, va răsări o alta / un altul, gen HM sau JB. Aşadar dispariţia ei de pe Disney Ch. nu cred că va reprezenta neapărat o rezolvare a "situaţiei" din acest punct de vedere.
O seară frumoasă! happy

13 răspunsuri:
| Face2face a răspuns:

Pana cand se termina Hanna Montana forever... adica acesta este ultimul sezon... si cred ca are 27 de episoade din cate stiu. Pup

| Meli a răspuns:

Pai Hannah Montana a ajuns la sezonul 4 "Hannah Montana Forever" care va fi difuzat pe Disney Channel Romania din septembrie 2010. Dupa ce se va termina sezonul cu Hannah Montana Forever probabil ca episoadele vor fi in reluare de la primul sezon. Sper ca te-am ajutat!

| darii a răspuns:

Heei.
Nu stiu pana cand va exista pe Disney CHannel dar am vazut ca incepe un nou serial : Hannah Montana Forever, ceea ce inseamna ca nu se va termina prea curand cu difuzarea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hanaah montana o se termine in sezonul 5 si incepe alt desen fata de aur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista cu adevarat hannah?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu pâna cand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca hannah montana nu va mai exista mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana in 2011 atunci se va termina definitiv. pacat imi palace de hannah, maily. pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu de la o colega ca hannah montana nu va mai fi pe Disney Channel pentru ca are multe fite in ea si zice ca nu este platita bine si a plecat.No mai iubiti asa de mult pentru ca-n seriale este faoarte frumoasa si draguta dar in realitate este o fire rea si neadevarata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cunosti uh personal?
nu sunt un fan infocat al ei dar stiu ca nu ar trebui sa zici ca are fite sau ca e o fire rea si neadevarata daca nu o cnosti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah Montana forever inseamna pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrem jetix nu disney chanel!

| mileyby2010 a răspuns:

Pana la sfarsitul anului 2011